screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wycena aktuarialna, zna ktoś ?

wycena aktuarialna, zna ktoś ?

Znacie może jakieś profesjonalne biuro aktuarialne, które jest w stanie mi pomóc przy wycenie mojej firmy? Nie mam dużej firmy, ale wycena jest mi potrzebna.

Penio

Posty: 1

 
Prawo nie pozwala na to, aby wycenę przedsiębiorstwa wykonać samemu. Trudno w ogóle byłoby się za to zabrać. Mało, kto z nas ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie.

TomekK

Posty: 18

 
Nawet nie wiem czy dużo jest takich firm, które wykonują wycenę. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić wycenę to najlepiej poszukać ciekawych informacji przez Internet. W ten sposób otrzymamy ofertę od kogoś, kto wykonuje to profesjonalnie. To powinny być osoby, które mają odpowiednie uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to sprawdzić.

pawel253

Posty: 4

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za niezmiernie jak oni to robią, bo mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

mniszekk6

Posty: 11

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Naprawdę się na tym bardzo dobrze znają i są w stanie bardzo szybko zabrać się za pracę. To specjaliści, którzy nie boją się nawet bardzo trudnych wyzwań.

annanna

Posty: 5

 
Dzisiaj, jeśli są trudne zadania do wykonania jak wycena firmy to lepiej zlecać to komuś, kto się na tym zna. Wtedy mamy jedno zadanie do wykonania mniej.

090913123

Posty: 3