screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

panele podłogowe, poszukuję

panele podłogowe, poszukuję

Szukam renomowanego producenta systemów podłogowych. Słyszałem dobre opinie o panelach Quickstep. Czy też je potwierdzacie?

BenK000

Posty: 1

 
Mam już własne lata i przeżyłem także parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są wiele lepsze, bo nie trzeba ich systematycznie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Pamiętaj o właściwym ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie świetnie przylegać, albowiem tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest dużo poradników, jak to odpowiednio wykonać.

alex-oo

Posty: 19

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

Eksperttt45

Posty: 8

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bo przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i bardzo się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

Warszawiak

Posty: 2

 
Musisz wybrać elementy dobrej jakości, wtedy praktycznie nie poczujesz różnicy. Osobiście uważam, że pożądane byłoby zainwestować w panele Quickstep, jakie są faktycznie dobrze wykonane.

Cybooor

Posty: 7

 
Pamiętaj o odpowiednim ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie idealnie przylegać, bo tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest wiele poradników, jak to właściwie zrobić.

alklu7

Posty: 5

 
Tak, idziesz w dobrym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, bo są naprawdę świetnie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz jakie to proste.

Worms

Posty: 15

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Niestety, ale po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, bo byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

Gumis

Posty: 17

 
Żeby uzyskać dobrą imitację drewna, wybierz odpowiedni materiał. Nie szczędź na to pieniędzy, bo lepiej wybrać porządny produkt, który przetrwa długie lata intensywnej eksploatacji. Panele laminowane Pergo są najlepszą propozycją na rynku, ze względu na ich świetny stosunek ceny do jakości.

Teraru

Posty: 4