screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotograf ślubny w Szczecinie, gdzie znajdę ?

fotograf ślubny w Szczecinie, gdzie znajdę ?

Chcę zrobić sesję ślubną w Szczecinie, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Pomysłów na sesje nie mamy, dlatego byłoby dobrze gdyby fotograf miał spore doświadczenie i był w stanie nam takie miejsce zaproponować.

Fanatyk

Posty: 1

 
Zamówiliśmy pełen pakiet fotografii. To oznacza, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a w następnej kolejności na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bowiem wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o mnóstwo taniej niż osobno.

Wacław

Posty: 12

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

Ymooo2

Posty: 5

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy oczywiście uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

Invar4

Posty: 22

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, niemniej jednak trzeba się zastanowić czy należałoby? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, wobec tego należałoby wydać pieniądze, aby mnóstwo na tym zyskać.

Wielki Duch

Posty: 5

 
Ofert z usługami fotograficznymi jest bardzo dużo. Można wybrać kogoś taniego, ale nie spodziewamy się, że to będą super zdjęcia. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była bardzo wysoka. Doświadczony fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

Buła

Posty: 2

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

Pendrzeec

Posty: 12

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o fotografie, zatem trzeba sprawdzać inne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, jaka w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

asulka33

Posty: 6

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

agdb1301

Posty: 3

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o zdjęcia, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

marcin225

Posty: 6