screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

podologia Warszawa, proszę o pomoc

podologia Warszawa, proszę o pomoc

Myślę o tym żeby pójść do podologa, który zajmie się moimi zrogowaceniami skóry. Mam tego dużo, ale moje domowe metody jakoś nie za bardzo działają. Myślicie, że specjalista będzie w tym o wiele lepszy i skuteczniejszy?

deberty56

Posty: 1

 
Pamiętam stare czasy jak ludzie mieli poważne kłopoty z odciskami. Wówczas nie było pomoc specjalistów, którzy delikatnie i niezmiernie skutecznie byliby w stanie to wszystko, co konieczne usunąć. Dziś mamy naprawdę niezmiernie mnóstwo szczęścia i trzeba się z tego cieszyć.

HalskiPol

Posty: 20

 
Warto się zgłosić na podologię w Warszawie, która ma tutaj ofertę https://podogabinet.pl. Wszyscy z rodziny tutaj chodzimy i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Mamy opiekę od kogoś, kto naprawdę się na tym dobrze zna.

Kwatuszek

Posty: 2

 
Grzybica stóp jest straszna. Mój tata to przerabiał i musiał się przez długi czas leczyć. Trzeba uważać zwłaszcza jak się idzie na basen żeby nie wrócić z grzybicą stóp.

misuuuop

Posty: 3

 
Trzeba pamiętać o tym, aby wybrać się do takiego podologa w Warszawie, jaki ma faktycznie niezwykle wielkie doświadczenie. Tylko w ten sposób można liczyć na jego pomoc i wykonanie profesjonalnych zabiegów na stopach.

edmund

Posty: 2

 
Dawniej ludzie nie mieli takiego dostępu do fachowców, wobec tego odciski usuwali sobie sami. Pamiętam jak rodzice odmaczali stopy i wycinali sobie odciski żyletką. Obecnie sam bym się na coś takiego nie zdecydował. Wolę oddać własne stopy komuś z doświadczeniem.

Klarka34

Posty: 15

 
U mnie była potrzebna rekonstrukcja paznokcia i podolog dał sobie z tym bardzo dobrze radę. Nie widzę potrzeby żeby męczyć się i nie chodzić do specjalistów.

Jasio

Posty: 24