screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sukienki z falbankami, polecicie butik ?

sukienki z falbankami, polecicie butik ?

Chciałabym na lato kupić sobie bluzkę hiszpankę w jakieś kwiaty albo inne wzory. Jeśli znacie jakiś sklep, który ma coś takiego w ofercie to dajcie znać. Nie mogę niczego ciekawego znaleźć w regionie, w którym mieszkam.

namedal6

Posty: 2

 
Uwielbiam sukienki ołówkowe, natomiast figura niestety nie ta. Szkoda, bo są takie super i można w nich ładnie wyglądać. Musiałabym się zabrać za siebie, natomiast człowiek jest tak leniwy, iż nic się nie chce robić. Ceny takich sukienek wcale nie są wysokie, a do tego można dobrać taki kolor, w jakim każda z nas będzie najlepiej wyglądała.

ombre070

Posty: 19

 
Odzież można kupować przez Internet i sama to robię. Raz się udaje trafić za pierwszym razem, a niekiedy konieczne jest odesłanie. Bywa też tak, że na modelce sukienka wyglądała super, ale na nas już niekoniecznie, dlatego trzeba zawsze brać na to poprawkę. Głównie chodzi o to żeby mieć czas na takie wymiany odzieży.

hazi32

Posty: 16

 
Odzież można kupować poprzez Internet i sama to robię. Raz się udaje trafić za pierwszym razem, a czasem konieczne jest odesłanie. Bywa też tak, iż na modelce sukienka wyglądała super, lecz na nas już niepotrzebnie, zatem trzeba zawsze brać na to poprawkę. Szczególnie chodzi o to żeby mieć czas na takie wymiany odzieży.

pawel253

Posty: 6

 
Korzystałam z butiku, który działa online i jestem zadowolona. Tą sukienkę z dekoltem, którą kupiłam mam za połowę ceny. W moim sklepie gdzie zawsze robię zakupy była o wiele droższa. Warto porównać sobie ceny i wtedy można wybrać coś naprawdę ciekawego.

dominikk6

Posty: 6

 
Wybór ofert jest faktycznie bardzo duży. Czasem trudno się zdecydować, co wybrać. Jeśli ma się jeszcze stosowną figurę to wówczas mamy tak wiele sukienek, iż na pewno odnajdziemy coś, w czym będziemy wyglądały bardzo modnie i do tego stylowo. Polecam takie szukanie.

Kitas

Posty: 12

 
Na szukanie przez Internet trzeba mieć czas. To bardzo ważne i nie można o tym zapominać. Jeśli szukamy czegoś na jutro to nie zdąży paczka przyjść. Nie zdążymy też tego odesłać, jeśli coś nie będzie nam w tym odpowiadało.

Biudzibudzio

Posty: 2

 
Ceny takich sukienek są bardzo różne. Sama kupuje przez Internet, bo wtedy mam super oferty. Jeśli zamówię odzież boho w butiku online i coś mi nie pasuje to zwracam towar. Nie robią z tym żadnego problemu, bo mamy do tego prawo i warto z tego skorzystać.

Jacuś

Posty: 4

 
Widziałam duży wybór bluzek hiszpanek na https://sissi-boutique.pl/bluzki-hiszpanki. Ceny są bardzo atrakcyjne, a wybór kolorów i rozmiarów jest ogromny. Polecam.

sertus

Posty: 2

 
Dla mnie dopasowywanie sukienek poprzez Internet różnie się kończyło. Na szczęście zawsze można taką sukienkę oddać. Wymienią na inny rozmiar albo zwrócą pieniądze. Nie ulega wątpliwości trzeba szukać sukienek nieco wcześniej żeby na te ewentualnie zwroty mieć czas.

Puch23

Posty: 23