screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Dobry sklep internetowy z kwiatami.

Dobry sklep internetowy z kwiatami.

Witam, czy wie ktoś gdzie znajdę rośliny, jakie mogę posadzić w swoim nowo powstałym i pierwszym ogródku? Nie znam się na ogrodnictwie więc proszę was o rady, dzięki temu będę mogła rozpocząć od wiosny prace w moim ogródku. Dzięki wam dostanę potrzebną mi wiedzę do prowadzenia minimum ogródka. Co mam zamówić i gdzie?

Proszę o rady, z góry dziękuję.

Grochu

Posty: 22

 
Witam, poszukuje dobrego sklepu ogrodniczego, mam cel założyć ogródek i chcę aby pięknie wyglądał, słyszałam o http://www.gardenpark.com.pl niemniej jednak nie wiem czy należałoby z niego korzystać, co mi o nim powiecie? Jak uważacie? Mieliście już z nim styczność? Bardzo liczę na szczere odpowiedzi, pozdrawiam.

Illilakip

Posty: 25

 
Czesć!

Jeśli szukacie najlepszego sklepu internetowego to mam dla was doskonały natomiast mianowicie www.gardenpark.com.pl, korzystam z usług tego sklepu od mnóstwo lat i jestem w stu procentach zadowolona. Polecam go wszystkim znajomym i mojej rodzinie. Niezmiernie dobra jakość produktów.

Polecam serdecznie. Do usłyszenia..

fill

Posty: 28

 
Witam, bardzo proszę o informacje na temat jakiegoś sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedaż kwiatów i krzewów, zakładam w tym roku ogródek i pragnę aby był wyjątkowy. Bardzo proszę o informacje, ponieważ już niebawem trzeba zacząć sadzić pierwsze roślinki, dziękuję wszystkim, którzy mi postanowią pomóc.

multikrzych

Posty: 19

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od mnóstwo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, dlatego poszukuje sklepu, który posiada bardzo rzadkie gatunki roślin. Rośliny powinny być bardzo dobrze przechowywane w okresie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Snice

Posty: 29

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę znaleźć żadnego godnego mojej uwagi, pragnę kupić rzadkie odmiany roślin więc sklep powinien być doświadczony. Jeżeli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

endrjuuu

Posty: 31

 
Hejka, mam namiary na niezmiernie dobry sklep ogrodniczy, ma on niezmiernie rzadkie gatunki roślin, ceny są niezmiernie przystępne jest sporo promocji. Korzystałam parę razy z ich usług i polecam. Chodzi o sklep http://www.gardenpark.com.pl polecam go w stu procentach. Oceńcie go sami!

Pozdrawiam.

Wwesoly0209

Posty: 17

 
Cześć, nie mogę odnaleźć odpowiedniego sklepu z roślinami, koniecznie potrzebuje zamówić kwiaty natomiast nie mam skąd, polećcie mi jakiś bardzo porządny sklep na którym się nie zawiodę. Bardzo liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na rady, piszczcie w komentarzach, dziękuję i pozdrawiam.

deamonix1

Posty: 29