screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

projektowanie stron www w Łodzi, polecicie ?

projektowanie stron www w Łodzi, polecicie ?

Nie wiem czy zlecić projektowanie strony internetowej w Łodzi jednej z firm czy zająć się tym samodzielnie? Jak Wy myślicie? Da się samemu radę to zrobić?

maniek

Posty: 1

 
W teorii wydaje się, iż zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Na nieszczęście, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, iż to wcale proste nie jest i trzeba mieć sporo wiedzy. Do tego wymagamy jeszcze bardzo sporo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

Yuri20 

Posty: 11

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, zatem najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

apepsi1983

Posty: 21

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

Yuri20

Posty: 9

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale dzisiaj szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale dużo nie kosztuje, dlatego trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

Mariusz

Posty: 3

 
Korzystałem z przeróżnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, które uprzednio wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

Alfonsik5

Posty: 4

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym trudniej będzie ją zrobić, zatem lepiej oddać to powinność komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

wieszdo87

Posty: 5

 
Obecnie każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było idealne dziesięć lat temu. Obecnie, jeśli chcemy, aby taka strona była poprzez osób odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, iż aby powstała taka strona to na nieszczęście, lecz trzeba będzie mieć wiedzę oraz niezmiernie gigantyczne doświadczenie.

Gruamer

Posty: 3

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, niemniej jednak dziś szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale sporo nie kosztuje, zatem trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

Joe

Posty: 4