screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

audi lublin otomoto, polecicie ?

audi lublin otomoto, polecicie ?

Jakie polecacie modele aut Hondy z Lublina na otomoto? Chcę czegoś na więcej niż kilka miesięcy, najlepiej o sportowej sylwetce.

Zob4567

Posty: 1

 
Sprawdzone są niemieckie marki pojazdów. W salonie Opla w Lublinie z samochodami używanymi trafi się propozycja na każdą kieszeń, również w grę wchodzą opcje budżetowe.

Yhajuse

Posty: 3

 
Cześć, polecam zbadać wszystkie samochody używane z Lublina w komisach. Ja skorzystałem z usług jednego z nich i już od ponad 10 lat jeżdżę sprowadzonym autem. Nigdy nie wykonywałem poważniejszych napraw, a na wyposażeniu są nawet podgrzewane fotele. Sprawdź, bowiem wszystko załatwisz od ręki!

pioner

Posty: 8

 
Ja też bardzo chętnie kupię auto z Lublina. Jeżeli ktoś jest chętny do sprzedaży swojego okazu, to będę niezwykle wdzięczny. Chcę mieć coś od ręki, bo dojeżdżam daleko do pracy.

Rico

Posty: 7

 
Tak, auta od Helwetów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Niestety, ale rzadko do nas coś od nich przyjeżdża. Ja kupowałem często auta z USA w Lublinie, ale to specyficzne modele. Nie każdy musi je lubić.

Tatusiekk

Posty: 6

 
Bardzo często pojawiają się samochody marki Mercedes w Lublinie na otomoto. Niejedną osobę zadziwi standard ich wyposażenia, a także komfort prowadzenia. Zdecydowanie warto się za nimi rozglądać w serwisie: http://www.samochodylublin.pl.

milenos4

Posty: 5

 
Jeżeli potrzebujesz wozu na gwałt, przejrzyj ogłoszenia na otomoto z Lublina. Odwiedź też auto komisy w Lublinie, albowiem tam z pewnością trafisz na coś wartego uwagi. Dokładnie sprawdź każdy pojazd wewnątrz i z zewnątrz.

wieszdo87

Posty: 5

 
Tak, auta od Helwetów spełnią oczekiwania nawet najniezwyklej wymagających klientów. Na nieszczęście, niemniej jednak rzadko do nas coś od nich przyjeżdża. Ja kupowałem często auta z USA w Lublinie, niemniej jednak to specyficzne modele. Nie każdy musi je lubić.

jommen

Posty: 12