screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

niepubliczne przedszkole wilanów, gdzie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, gdzie ?

Czy jesteście w stanie polecić mi fajne niepubliczne przedszkole wilanów w Warszawie? Będę bardzo wdzięczna za podlinkowanie stron internetowych.

piekniśś

Posty: 1

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeżeli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

Jarciow3

Posty: 26

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najistotniejsze.

labuh

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

Januszek

Posty: 5

 
Niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo sporo zalet. Ja również posłałam własne dziecko do prywatnego przedszkola na Wilanowie, ze względu na bardzo sporo kreatywnych zajęć.

Dzidzia

Posty: 10

 
My również się nad tym zastanawiam i chyba wybierzemy prywatne przedszkole wilanów. Mają bardzo dużo fajnych zajęć, więc chyba to jest najważniejsze.

pawel253

Posty: 9

 
Powiem Ci, iż niepubliczne przedszkole wilanów ma niezwykle fajną ofertę programową. Jak zobaczyłam listę zajęć, to byłam niezwykle zdziwiona, iż tyle ich organizują. My wybraliśmy przedszkole sportowe na Wilanowie.

Gumis

Posty: 17

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest faktycznie dużo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie organizowane są zajęcia.

ooops65

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o nas, to my zdecydowaliśmy się i zapisaliśmy naszą córkę do przedszkole warszawa wilanów. Myśleliśmy na publicznym przedszkolem, jednakże zajęcia odbywały się niesłychanie krótko, a ja z mężem do późna pracujemy. Przedszkole na Wilanowie pomogło nam rozwiązać problem, tutaj masz ich stronkę http://www.karate-kids.pl.

RadeQ

Posty: 16

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najważniejsze.

hertinho

Posty: 11