screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotoodmładzanie w Szczecinie, gdzie warto?

fotoodmładzanie w Szczecinie, gdzie warto?

Proszę doradźcie mi, gdzie wykonać powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie? Czy wy już korzystaliście z takich usług w Szczecinie? Jesteście w stanie mi kogoś polecić?

WacDEC

Posty: 2

 
Ja robiłam powiększanie ust w Szczecinie i jestem mega zadowolona. Usta nie są tak niezmiernie przesadzone, jak możemy zauważyć u poniektórych kobiet. Ja mam zrobione niezmiernie delikatnie, aby nie wyglądało niezmiernie sztucznie.

codePerformance

Posty: 13

 
Wydaję mi się, iż jest takie coś, jak epilacja laserowa w Szczecinie. Musisz poszukać może na portalach społecznościowych lub czy mają własną stronę internetową.

Lupusx

Posty: 10

 
Wydaję mi się, iż jest taka klinika, która wykonuje leczenie otyłości w Szczecinie. Jeżeli masz bezdech senny to odrazy zapisz się do laryngologa i dietetyka. Bo bezdech właśnie uaktywnia się, jak masz sporą nadwagę. Wprowadź sobie dietę i spacery, niemniej jednak najpierw porozmawiaj z lekarzem.

namok

Posty: 14

 
Słyszałem, iż jest dobry laryngolog dla dzieci w Szczecinie, natomiast nie pamiętam adresu. Może ktoś jeszcze poleci ich klinikę to sobie przypomnę.

Adi666

Posty: 3

 
Również słyszałam, że wykonywana jest epilacja laserowa w Szczecinie. Czy ktoś z was wie, na jakiej ulicy znajduje się ta klinika? A może macie do polecenia coś swojego, chęcią sprawdzę różne opcje.

jurcio

Posty: 16

 
Laryngolog dla dorosłych w Szczecinie wykonywana jest pod tym adresem https://olimedica.pl/oferta/laryngolog/. Mają dużo ciekawych innych zabiegów, z których pożądane byłoby sięgnąć. Mam nadzieję, iż będziesz niezwykle zadowolona.

MisiekKce

Posty: 9

 
Na pewno znajdziesz klinikę, jaka wykonuje botoks w Szczecinie. Patrz najlepiej na oferty w internecie, nieraz można zgarnąć kod rabatowy.

EeZnak

Posty: 2

 
Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie musi być zrealizowane przez specjalistę. Raz miałam powiększone usta w tym mieście i niestety musiałam zgłosić się na rozpuszczanie kwasu. Wyglądałam niesłychanie sztucznie.

bajubaju

Posty: 20

 
Wykonywane miałam fotoodmładzanie w Szczecinie. Podobno jest to nowość na rynku. Stosowałam dopiero raz, lecz już widać efekty. Dziewczyny musicie spróbować tego zabiegu, albowiem jest faktycznie bardzo dobry na cerę.

mew soncz7777

Posty: 11